Aluco

Aktualności

Chemar - Service w Kielcach

W dniach od 15.09.2014r. do 28.11.2014r. nasza firma całkowicie zmodernizowała świetliki dachowe, na hali produkcyjnej Chemar - Service w Kielcach.

czytaj więcej

Fabryka Kosmetyków ZIAJA - ALUCO SKYLIGHT THERM

W październiku bieżącego roku, nasza firma zakończyła realizacje świetlików na budynku firmy ZIAJA w Kolbudach. Poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu świetlików ALUCO SKYLIGHT THERM uzyskano współczynnik przenikania cieła = 1,3W/m2xK dla całego świetlika.

czytaj więcej

ERA PARK

Firma Aluco System w miesiącu maj zakończyła projekt, który miał na celu wyposażenie 2 bliźniaczych obiektów handlowych w Radomsku, zostały zamontowane całkiem nowe fasady aluminiowo - szklane wykonane w systemie ALUPROF. Powierzchnia fasad wyniosła ok. 1.100,0m2. Zdjęcia ukazują efekty naszej pracy na obiekcie ERA PARK w Radomsku.

czytaj więcej

Hala PAFAWAG Wrocław.

Największa realizacja w Polsce! 
Firma Aluco System podpisując umowę z generalnym wykonawcą, firmą Oz – Bud, zrealizowała projekt modernizacji hali PAFAWAG we Wrocławiu, który obejmował dostawę i montaż aż 15.000m2 naświetli dachowych oraz elewacji wykonanych z paneli poliwęglanowych ALUCO PANEL AP 50 THERM.

czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »