Aluco

Aktualności

Aluco System zdobywcą nagrody Novator 2013


Z przyjemnością informujemy, że firma Aluco System została wyróżniona przez Staropolską Izbę Przemysłową w Kielcach za przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym w kategorii "Innowacyjna inwestycja w usługach". Nagroda umacnia naszą pozycję przodownika nowych technologii pokryć dachowych i doświetleń wnętrz stanowiąc równocześnie motywację do dalszego rozwoju. Dziękujemy!

czytaj więcej

Aluco System na Targach Budma 2014 - relacja


Za nami Targi Budma 2014 podczas których prezentowaliśmy Państwu nowe produkty dla budownictwa energooszczędnego takie jak innowacyjny system świetlików dachowych i klap dymowych z termoizolacją - ALUCO SKYLIGHT THERM oraz systemy fasad poliwęglanowych ALUCO PANEL z wypełnieniem LUMIRA® AEROGEL. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

czytaj więcej

Łączona technologia: Aerożel Lumira i Profilit


Zaletami połączenia dwóch technologii: Aerożelu Lumira i Profilitu są m.in. wysoka przepuszczalność naturalnego światła przy zachowaniu prywatności, doskonałe oszczędności ciepła i energii oraz lepsze tłumienie dźwięku. Profile w tej technologii można w powodzeniem stosować w centrach handlowych, basenach, halach sportowych, apartamentach i budynkach biurowych. Jako doskonała alternatywa dla szklanych bloków i innych półprzezroczystych materiałów może być stosowana w ścianach działowych, pasażach i przejściach dla pieszych.

czytaj więcej

Nowy katalog Lumira Aerogel


Wypełnione aerożelem Lumira® wielokomorowe płyty poliwęglanowe nadają się do wielu zastosowań. Stosowane są w systemach wentylacyjnych, odprowadzania dymu i ciepła oraz w systemach fasadowych Unikalna kombinacja cech daje znaczne oszczędności na masie, bez konieczności dozowania dużej ilości izolacji cieplnej i akustycznej. To tylko parę z niezaprzeczalnych zalet aerożelu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do pobrania najnowszego katalogu Lumira.

czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »