Aluco

Realizacje

Galeria TELEGRAF CITY w Kielcach

Na nowo powstającej Galerii TELEGRAF CITY w Kielcach przy ul. Tarnowskiej zostaną zamontowane nasze fasady aluminiowo-szklane.

czytaj dalejBudynki mieszkalne - Kielce ul. Leszczyńska

Aż 6 budynków mieszkalnych przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach, zostanie wyposażonych w nową ślusarkę aluminiową oraz nowe drzwi przeciwpożarowe, które dostarczy na miejsce Aluco System.

czytaj dalejTermomodernizacja biurowca w Kielcach

Trwają prace nad termomodernizacją biurowca przy ul. Zagnańskiej w Kielcach, zadaniem Aluco System jest dostawa ślusarki aluminiowej na teren ocieplanego budynku.

czytaj dalejZakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie

Nasza firma jest w trakcie prac nad elewacją na obiekcie Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.

czytaj dalejZakład produkcyjny Ceramika Tubądzin

Jesteśmy w trakcie realizacji dużego zlecenia montażu 3500m2 świetlików oraz 200 klap dymowych na nowym zakładzie produkcyjnym płytek ceramicznych Ceramika Tubądzin.

czytaj dalejPOLONEZ PLUS w Kielcach

Zakończyliśmy montaż okien, drzwi i fasad aluminiowo - szklanych w systemie ALUPROF na nowym biurowcu  firmy POLONEZ PLUS w Kielcach.

czytaj dalejTermomodernizacja biurowca w Kielcach

Jesteśmy w trakcie termomodernizacji biurowca przy ul. Robotniczej w Kielcach, na obiekcie montujemy ślusarkę aluminiową w systemie ALUPROF.

czytaj dalejZakład Konstrukcji Stalowych Bukowno

Zakończyliśmy projekt montażu naświetli na obiekcie "Zakład Konstrukcji Stalowych Bukowno", prace zostały wykonane w systemie ślusarki aluminiowej ALUPROF.

czytaj dalej1 2 3 4 »