Aluco

Realizacje

Obiekt WISŁOSAN w Radomiu

Zaczynamy nowy  projekt!
ALUCO SYSTEM podpisało umowę na modernizację świetlików na obiekcie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej WISŁOSAN w Radomiu. Jak widać czeka nas dużo pracy.

czytaj dalejERA PARK w Radomsku

Firma Aluco System w miesiącu maj zakończyła projekt, który miał na celu wyposażenie 2 bliźniaczych obiektów handlowych w Radomsku, zostały zamontowane całkiem nowe fasady aluminiowo - szklane wykonane w systemie ALUPROF. Powierzchnia fasad wyniosła ok. 1.100,0m2. Zdjęcia ukazują efekty naszej pracy na obiekcie ERA PARK w Radomsku.

czytaj dalejPOLMOR Bytów

Nasza firma wykorzystała system: ALUCO SKYLIGHT SL16, do kompleksowej wymiany świetlików dachowych na hali produkcyjnej firmy POLMOR Bytów. Termin realizacji 07 - 10.2014r.

czytaj dalejHala produkcyjna Chemar - Service w Kielcach

W dniach od 15.09.2014r. do 28.11.2014r. nasza firma całkowicie zmodernizowała świetliki dachowe, na hali produkcyjnej Chemar - Service w Kielcach.

czytaj dalejMagazyn w Pruszczu Gdańskim, świetliki ALUCO FIRE RATED

Magazyn w Pruszczu Gdańskim został wyposażony przez nasza firmę, w innowacyjne świetliki o odporności ogniowej ALUCO FIRE RATED. Dostawa i montaż została zakończona we wrześniu bieżącego roku.

czytaj dalejCentrum handlowe HERBY w Kielcach

Aluco System zajęło się także rozświetleniem Centrum handlowego HERBY w Kielcach, poprzez montaż świetlika dachowego szklanego w systemie ślusarki ALUPROF. Realizacja projektu 05.2014r.

czytaj dalejWiata magazynowa POLMO SHL w Kielcach

Nasza firma sprawdza się świetnie także w "mniejszych" projektach takich jak: wiata magazynowa, na zlecenie firmy POLMO SHL w Kielcach.

czytaj dalejFabryka kosmetyków ZIAJA w Kolbudach

W październiku bieżącego roku, nasza firma zakończyła realizacje świetlików na budynku firmy ZIAJA w Kolbudach.
Poprzez zastosowanie innowacyjnego systemu świetlików ALUCO SKYLIGHT THERM uzyskano współczynnik przenikania ciepła = 1,3W/m2xK dla całego świetlika.

czytaj dalej« 1 2 3 4 »