Aluco

Aktualności

Pracownicy poszukiwaniPoszukujemy pracowników do produkcji i montażu lekkich systemów świetlików dachowych oraz pracowników produkcyjnych na stanowisku - monter elementów ślusarki aluminiowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i aplikowania na poszczególne stanowiska.
czytaj więcej


ALUCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.: "Wzrost innowacyjności i konkurencyjności ALUCO SYSTEM poprzez wdrożenie do produkcji systemu innowacyjnych świetlików dachowych ALUCO SKYLIGHT THERM"

czytaj więcej

Grupy produktów

ALUCO SKYLIGHT THERM

Zmiana przepisów rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, wymusiło zmianę rozwiązań projektowych i materiałowych mających na celu m.in. zapewnienie lepszej izolacyjności termicznej budynków. Zmiany te znacznie przyczynią się do zwiększenia komfortu użytkowników, redukcji kosztów eksploatacji oraz zmniejszeniu zanieczyszczeń powstających przy produkcji energii cieplnej. Na tę okoliczność zaprojektowaliśmy nowoczesny system świetlików dachowych ALUCO SKYLIGHT THERM.
Pobierz katalog: ALUCO SKYLIGHT THERM

czytaj więcej


ALUCO FIRE RATED

Trudno nam jest wyobrazić sobie nowoczesną architekturę bez wykorzystania światła dziennego. Jak wynika z badań naukowych światło pozytywnie wpływa na zdrowie oraz zwiększa produktywność. W oparciu o system świetlików Aluco Fire Rated wprowadzamy bezklasowe świetliki ogólnego stosowania Aluco Glass SL (liniowe) oraz Aluco Glass SP (punktowe) (kąt nachylenia do poziomu od 3° do 45°). Gdzie wymiarowo świetliki nie ulegają zmianie, natomiast charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi.
Pobierz katalog: ALUCO FIRE RATED

czytaj więcej


Systemy świetlików dachowych

Pasma świetlikowe łukowe mają zastosowanie do doświetlania dużych obiektów przemysłowych takich jak: hale przemysłowe, targowe, sale gimnastyczne i warsztaty.

Pobierz katalog: Świetliki i klapy dymowe

czytaj więcej


Fasady poliwęglanowe

Panele z płyt poliwęglanowych spełniają najwyższe wymagania oraz dają wielostronne możliwości. Sposoby naświetlania hal urzeczywistniają różnorodne wymagania architektów.

Pobierz katalog: Fasady poliwęglanowe

czytaj więcej


Systemy oddymiania i odprowadzania ciepła

Systemy oddymiania i odprowadzania ciepła to wysoka jakość i gwarancja działania nawet po wielu latach codziennej pracy. Produkty zostały przetestowane w odniesieniu do obciążeń wiatrowych, czy też wytrzymałość na obciążenia od śniegu.

czytaj więcej


Ślusarka aluminiowa

Produkujemy ślusarkę aluminiowo-szklana w systemie YAWAL, ALUPROF, REYNAERS, SCHUECO i innych. 

Pobierz katalog: Ślusarka alumioniowa

czytaj więcej


Lumira AEROGEL

Lumira Aerogel wyróżnia się m.in. niezrównaną izolacją termiczną, dobrą przepuszczalnością światła, odporności na promienie UV czy niskiej masie. 

Pobierz katalog: Lumira AEROGEL

czytaj więcej


Okna żaluzjowe

Okna żaluzjowe odpowiednie są dla szkół, żłobków, szpitali, muzeów, budynków pływalni, sali gimnastycznych, czy budynków administracyjnych. Doskonale sprawdzają się zarówno do budowli nowo budowanych, jak i remontowanych. 

Pobierz katalog: Okna żaluzjowe

czytaj więcej