20-lecie Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan

20-lecie Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan

17.11.2022

Relacja z jubileuszowej gali, którą z okazji swojego dwudziestolecia zorganizował Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Podczas spotkania Aluco System reprezentował Mirosław Szczepaniak.

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan obchodzi jubileusz 20-lecia swojego istnienia. W czwartkowe popołudnie, 17 listopada 2022 w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się z tej okazji uroczysta gala. Gośćmi spotkania był zarząd Związku, jego członkowie – świętokrzyscy przedsiębiorcy, a także reprezentacja władz samorządowych i miejskich. Gospodarz wydarzenia, prezes zarządu Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Marek Banasik podsumował dotychczasowe działania Lewiatana. Był także czas na nagrody, życzenia, a także toast i jubileuszowy tort.

Ważną częścią wydarzenia było wręczenie wyróżnień 20, 15, 10 i 5-lecia przynależności firm do Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Aluco System uczestniczy w Lewiatanie już 15 lat. Wyróżnienie dla naszej firmy złożono na ręce naszego kolegi Mirosława Szczepaniaka.

Dla tych, którzy jeszcze nie spotkali się z marką Lewiatan, w telegraficznym skrócie przedstawimy ideę działalności Związku.

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan, to jeden ze związków Konfederacji Lewiatan – jedynej polskiej organizacji pracodawców, która ma przedstawicielstwo w Brukseli i należy do BUSINESSEUROPE – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej,  Parlamentu Europejskiego i innych instytucji unijnych.

Misja Związku brzmi: „Stanowimy ważny „głos biznesu” na forum gospodarczym i społecznym województwa świętokrzyskiego!” i jest realizowana poprzez reprezentację, integrację i wspieranie świętokrzyskiego biznesu.

Więcej informacji o Związku można znaleźć na stronie internetowej: https://szpp.eu/o-zwiazku

Pełna relacja z gali: link.

Źródło zdjęć: echodnia.eu

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

targi aluco system
Prev Zapraszamy na Architect@Work
Next Plaza Kielce - II etap w realizacji
plaza kielce

Comments are closed.