Targi

Imprezy Targowe

Nie ma lepszego sposobu na budowanie świetnych relacji z klientami niż bezpośrednie spotkanie! Dlatego nasza firma często bierze udział w krajowych i zagranicznych imprezach targowych. Znajdziesz tutaj informacje o targach, w których już wzięliśmy udział, ale co ważniejsze, informacje o nadchodzących wydarzeniach, podczas których możemy się spotkać! Do zobaczenia!

Nadchodzące Wydarzenia

Aktualnie nigdzie się nie wybieramy 😉

Ubiegłe Wydarzenia

BIENNALE ARCHITEKTURY

Kraków, Polska

13 - 14 października 2023

Aluco System jest jednym ze sponsorów zbliżającego się wielkimi krokami Biennale Architektury Kraków 2023, które odbędzie się w dniach 13-14 października 2023 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Hasło tegorocznej edycji to „Recover”. Międzynarodowe Biennale Architektury (MBA) to cykliczne wydarzenie organizowane w Krakowie od 1985 roku. Każda kolejna edycja stanowi wyjątkowe forum do wymiany pomysłów i doświadczeń dla architektów z różnych zakątków świata.

BAU

Monachium, Niemcy

17 - 22 kwietnia 2023

Na targach BAU można zobaczyć przyszłość budownictwa. Światowe kontakty, szerokie spektrum tematyczne i zdumiewający pokaz możliwości współczesnej technologii. Jedne z wiodących targów budowlanych na świecie. Ponad 2.280 wystawców z 45 krajów i ponad 250.000 gości z całego świata! To wszystko na ponad 200.000 m² powierzchni w 19 halach wystawienniczych.

BATIBOUW

Bruksela, Belgia

14 – 19 marca 2023

Największe targi budowlano-remontowe w Belgii. Na ogromnej powierzchni jaką oferują tereny Brussels Expo swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej.

BouwBeurs

Utrecht, Holandia

6 - 10 lutego 2023

Holenderskie targi branży budowlanej. Goście i wystawcy z całej Europy. Nastawione nie tylko na ekspozycję wystawców, ale również na wiele aktywności towarzyszących.

Architect @ Work

Warszawa, Polska

15 - 16 listopada 2022

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zaprezentowane według unikalnego schematu.

BATIMAT

Paryż, Francja

3 - 6 października 2022

Targi Batimat odbyły się w Paryżu, na terenie centrum kongresowego Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte. To międzynarodowe targi branży budowlanej organizowane od 60 lat.

Nordbygg

Sztokholm, Szwecja

23 - 26 kwietnia 2022

The Big 5

Dubaj, UAE

12-15 września 2021

The Big 5 w Dubaju to najważniejsza impreza wystawiennicza szeroko pojętej branży budowlanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i ogólnie na Bliskim Wschodzie. Ponad 70 polskich firm zaprezentowało się podczas tych targów, a Aluco System znalazła się wśród nich.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!