O Firmie

Informacje o Naszej Firmie

Aluco System

Aluco System działa na rynku od 1997 roku. Nasze produkty i realizacje można obejrzeć na terenie całego kraju i za granicą. Nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały umożliwiają nam realizację najbardziej śmiałych koncepcji architektonicznych.

świetliki dachowe
świetliki dachowe
ślusarka aluminiowa

Nasza Misja

W Aluco System pomagamy naszym klientom wykorzystać do maksimum zalety naturalnego światła dziennego.

Cel ten realizujemy dostarczając na rynek systemy świetlików dachowych, które są naszą specjalnością oraz fasady z płyt poliwęglanowych i ślusarkę aluminiową.

Od ponad 25 lat stawiamy na technologiczny rozwój i energooszczędność naszych rozwiązań. Ponadto nie uznajemy żadnych kompromisów w kwestii jakości i bezpieczeństwa.

Jesteśmy przedsiębiorstwem ze stuprocentowo polskim kapitałem.

Czym się zajmujemy?

Nasza Oferta

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla architektów, branży budowlanej i przemysłu. Produkujemy, dostarczamy i montujemy świetliki dachowe, systemy oddymiania i wentylacji, ślusarkę aluminiową oraz fasady poliwęglanowe.

Świetliki Dachowe

Fasady Poliwęglanowe

Ślusarka Aluminiowa

Systemy Oddymiania

Wentylacja Przemysłowa

Aerogel Lumira

Nasze Doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. Do dziś zamontowaliśmy 750 000 m2 świetlików dachowych w Polsce oraz za granicą. Fakt ten sprawia, że w tej branży ALUCO SYSTEM jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w naszym kraju.

Wybrani Klienci

trójkątne świetliki dachowe na hali przemysłowe

Partnerzy, Certyfikaty, Stowarzyszenia

aluco sponsor vive kielce
join bertus vive kielce

Wspieramy Polski Sport

Łomża Vive Kielce

Aluco System już od ponad 10 lat wspiera polskich sportowców. Bierzemy czynny udział w rozwoju kieleckiego klubu piłki ręcznej Łomża Vive Kielce.

Klub sportowy Łomża Vive Kielce powstał w 1965 roku. Dziś jest osiemnastokrotnym mistrzem Polski, siedemnastokrotnym zdobywcą Pucharu Polski oraz zwycięzcą Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. Klub jest dumą i wizytówką Kielc oraz woj. świętokrzyskiego.

Od 2012 roku Aluco System jest jednym ze sponsorów klubu. Bierzemy także czynny udział w projekcie Join Bertus, który tworzy przestrzeń do rozwoju biznesu pomiędzy partnerami klubu.

Napisz do Nas

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz otrzymać wycenę projektu lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

#OdkryjSwiatloDzienne

Obserwuj nas i bądź na bieżąco

Zerknij na profile naszej firmy w mediach społecznościowych. Dzielimy się tam wszystkim tym, co dzieje się w Aluco m.in. zdjęciami z prowadzonych prac i zakończonych projektów, nowościami w ofercie i ciekawostkami z branży.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!