Sponsorujemy Międzynarodowe Biennale Architektury Kraków 2023!

Sponsorujemy Międzynarodowe Biennale Architektury

13-14 października 2023, ICE KRAKÓW

Aluco System jest jednym ze sponsorów zbliżającego się wielkimi krokami Biennale Architektury Kraków 2023, które odbędzie się w dniach 13-14 października 2023 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Hasło tegorocznej edycji to „Recover”.

biennale architetktury 2023 sponsor aluco

Czas odzyskać miasto!

Czas odzyskać miasto! – twierdzą organizatorzy tegorocznego Międzynarodowego Biennale Architektury, które odbędzie się już 13 i 14 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie! MBA jest współorganizowane przez Miasto Kraków oraz SARP Oddział Kraków, a w zaangażowani są także: Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP, Architektura & Biznes oraz Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki. Wydarzenie objęło Patronatem Honorowym Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałek Województwa Małopolskiego.

W tym roku nasza firma Aluco System patronuje akcji jako jego sponsor. Cieszy nas możliwość udziału w takim wydarzeniu. Tak jak organizatorzy wierzymy, że współczesne miasto potrzebuje zmian, a nie ma do nich lepszej drogi niż powiększanie świadomości tych którzy je tworzą!

Historia Międzynarodowego Biennale Architektury

Międzynarodowe Biennale Architektury (MBA) to cykliczne wydarzenie organizowane w Krakowie od 1985 roku. Każda kolejna edycja stanowi wyjątkowe forum do wymiany pomysłów i doświadczeń dla architektów z różnych zakątków świata. Towarzyszące temu konkursy, wystawy, prezentacje i wykłady tworzą razem unikalną atrakcję w tej części Europy dla wszystkich zainteresowanych architekturą, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych architektów z całego świata, ale nie tylko.

Dodatkowym elementem, który nadaje temu wydarzeniu kulturalnemu wyjątkowy charakter, jest jego lokalizacja. Kraków to miasto o ogromnej rozpoznawalności w całej Europie, co głównie zawdzięcza swojemu bogatemu dziedzictwu historycznemu, z którego architektura stanowi kluczowy element. W Krakowie trwa nieustanna rywalizacja między przeszłością a teraźniejszością, pomiędzy starą a nową architekturą, a także między tradycyjnym a awangardowym podejściem. Dyskusje architektoniczne wydają się wpisane w samą istotę Krakowa.

Informacje praktyczne

Biennale Architektury 2023

Impreza odbędzie się 13-14 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony organizatora, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz formularz rejestracji.

swietlik łukowy model bim
Prev Udostępniamy do pobrania modele BIM
Next Relacja z Międzynarodowego Biennale Architektury 2023

Comments are closed.