Gdzie spotkasz nas w 2023 roku?

Gdzie spotkasz nas w 2023 roku?

Nadchodzące Targi

Rozpoczęliśmy Nowy Rok! Mamy wiele ciekawych planów na 2023 rok! Wśród nich udział w licznych imprezach targowych. Trzy spotkania są już potwierdzone, więc chcielibyśmy podzielić się z Wami wstępnymi informacjami na ich temat.

Na ten moment znamy terminy trzech zagranicznych imprez targowych na które się wybieramy. Udział w zagranicznych targach to jeden z kluczowych elementów strategii otwierania się na europejskie rynki. Wybieramy się do Niemiec, Belgi i Holandii na wydarzenia poświęcone branży budowlanej i projektowej. Jak zawsze będziemy promować flagowe elementy naszej oferty, czyli przemysłowe świetliki dachowe Aluco Skylight oraz systemy oddymiania Aluco Fire.

BouwBeurs

Utrecht, Holandia

6 - 10 lutego 2023

Holenderskie targi branży budowlanej. Goście i wystawcy z całej Europy. Nastawione nie tylko na ekspozycję wystawców, ale również na wiele aktywności towarzyszących.

BATIBOUW

Bruksela, Belgia

14 – 19 marca 2023

Największe targi budowlano-remontowe w Belgii. Na ogromnej powierzchni jaką oferują tereny Brussels Expo swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej.

BAU

Monachium, Niemcy

17 - 22 kwietnia 2023

Na targach BAU można zobaczyć przyszłość budownictw. Światowe kontakty, szerokie spektrum tematyczne i zdumiewający pokaz możliwości współczesnej technologii. Jedne z wiodących targów budowlanych na świecie. Ponad 2.280 wystawców z 45 krajów i ponad 250.000 gości z całego świata! To wszystko na ponad 200.000 m² powierzchni w 19 halach wystawienniczych.

Informacje o wszystkich wydarzeniach

Bądź na bieżąco

Uruchomiliśmy podstronę dedykowaną wszystkim wydarzeniom (głównie targom), w których Aluco System bierze udział. Znajdziesz tam informacje i relacje z minionych imprez, ale przede wszystkim sprawdzisz, gdzie możemy spotkać się w przyszłości! Zapraszamy do śledzenia nowych informacji.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

plaza kielce
Prev Plaza Kielce - II etap w realizacji
Next Poszukiwany Zaopatrzeniowiec

Comments are closed.