Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Od kilku tygodni trwały intensywne prace nad zmianą strony internetowej naszej firmy. Zdecydowaliśmy się całkowicie wymienić dotychczasową witrynę. Postawiliśmy na najnowsze technologie, aby dostosować stronę Aluco System do aktualnych internetowych standardów.

Co się zmieniło?

Cóż, właściwie wszystko! Strona ma całkowicie nowy wygląd, nawigację. Zmodernizowaliśmy strukturę oferty, aby była jak najbardziej przejrzysta. Nowa witryna jest także responsywna co oznacza, że poprawnie wyświetla się zarówno na komputerach jak i wszystkich urządzeniach mobilnych. 

Nowe realizacje

Pojawiła się także sekcja Realizacje, w której publikujemy zakończone projekty realizowane przez Aluco system. Sekcja ta będzie stale aktualizowana.

Aktualności 

Nowością jest także zakładka Aktualności, w której będziemy na bieżąco informować Państwa o nowinkach z życia firmy Aluco. Pojawią się tam informacje o prowadzonych pracach, nowościach w ofercie firmy, technologiach, itp. 

Newsletter

Wraz z nową stroną przywracamy również prowadzenie newslettera. Nasi nowi i dotychczasowi subskrybenci będą od teraz informowani o nowych wpisach na naszej stronie. 

Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter.

Pozdrawiamy
Zespół Aluco System

Prev Vive - Awans do FINAL4!
Next 7NT Jędrzejów

Comments are closed.