Aluco na targach BIG 5 w Dubaju

Aluco na targach BIG 5 w Dubaju

We wrześniu czeka nas wyjątkowa podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zespół Aluco System zaprezentuje ofertę firmy na targach BIG 5, które co roku odbywają się w Dubaju. Decydując się na udział w targach wzięliśmy sobie za cel przybliżenie naszej oferty i możliwości potencjalnym zagranicznym klientom. Sukces pozwoli nam zwiększyć eksport naszych rozwiązań i wypromować markę Aluco System na rynku międzynarodowym.

targi big 5 w dubaju

Targi BIG 5 to impreza targowa skupiająca się przede wszystkim na bardzo szeroko pojętej branży budowlanej. To zdecydowanie jedno z największych tego rodzaju wydarzeń organizowanych na całym świecie! Historia tej imprezy sięga 1979 roku. Targi odbywają się w Dubaju, a ich organizatorzy określają wydarzenie jako „most między wschodem i zachodem”.

Targi odbędą się w dniach 12-15 września 2021 w DUBAI WORLD TRADE CENTRE. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej – tutaj.

Tak o imprezie pisze sam organizator:

“The Big 5 is the largest and most influential event for the construction industry with its global hub in Dubai acting as the gateway between East and West.

Our mission is to unite the global construction community and provide leading-edge innovation, knowledge, and business opportunities for industry stakeholders to connect, grow, and succeed.

We believe in accelerating progress in the construction industry to support economic growth and promote a healthier and more sustainable built environment around the world.”

Źródło: https://www.thebig5.ae/about-us/

Co pokażemy na targach BIG 5?

Biorąc udział w targach BIG 5 w Dubaju nasza firma skupi się na jednym kluczowym produkcie i to wokół niego skupi się nasza prezentacja i design stoiska targowego. Choć oczywiście będziemy przygotowani na zaprezentowanie całej oferty Aluco System.

Wspomnianym produktem tym są okna i fasady AERO SUN z wypełnieniem aerożelem LUMIRA®. Te półprzeźroczyste przeszklenia idealnie termoizolują i rozpraszają światło słoneczne. AERO SUN jest rozwiązaniem bardzo elastycznym – może być stosowane we wszystkich systemach ślusarki aluminiowej. Ponadto posiada wiele możliwości personalizacji.

AERO SUN

Idealnie półprzezroczyste przeszklenia

Obecnie cały czas trwają prace przygotowujące nasz zespół do udziału w targach. Nasze stoisko jest w trakcie produkcji, już za kilka dni jego dostawca wyrusza do Dubaju w celu rozpoczęcia montażu. Na pewno przygotujemy relację z naszego udziału w tej imprezie.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Aluco na spotkaniu SARP
Next Będziemy latać z Radomia!

Comments are closed.