Aluco na spotkaniu SARP

Aluco na spotkaniu SARP

W drugiej połowie czerwca wzięliśmy udział w zebraniu zarządu głównego oraz rady prezesów SARP tj. Stowarzyszenia Architektów Polskich. Około 60 architektów z całego kraju zebrało się na dwa dni na zamku w Tucznie.

Podczas zebrania zabraliśmy głos podczas kilkunastominutowej prezentacji, żeby zapoznać gości z ofertą Aluco. Jadąc na to spotkanie stawialiśmy sobie za cel przybliżenie zebranym gościom zalet płynących z wykorzystania aerożelu do wypełniania paneli poliwęglanowych do świetlików i fasad.

W Aluco System zawsze chętnie współpracujemy z architektami, bo to ich rękami powstają projekty obiektów, w których nasze rozwiązania znajdują zastosowanie.

świetliki łukowe

Aerożel

Przypomnijmy, aerożel jest najlżejszym ze znanych stałych materiałów. Ma formę półprzeźroczystych granulek, które w 95% są zbudowane z powietrza. Świetliki dachowe i fasady wypełnione aerożelem skutecznie rozpraszają światło i zapewniają doskonałą termoizolację.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Rusza nasza Baza Wiedzy
Next Aluco na targach BIG 5 w Dubaju

Comments are closed.