Diament Forbesa – to nie nasz pierwszy raz!

Diament Forbesa - to nie nasz pierwszy raz!

Diamenty Forbesa 2022

Firma Aluco System znalazła się pośród laureatów biznesowego plebiscytu Diamenty Forbesa, który wyróżnia najbardziej dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwa! I to już czwary raz!

diamenty forbesa 2022

Minęło już 14 lat odkąd agencja Dun & Bradstreet Poland wraz z redakcją biznesowego magazynu Forbes, opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju. Wszystkie firmy, które znalazły się na liście laureatów, mogą pochwalić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”.

Diamenty Forbesa 2022 – za co są przyznawane?

 

W zestawieniu Diamentów znalazły się te firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano te biznesy, które poprawnie złożyły sprawozdanie finansowe. Eliminowane są organizacje znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa 2022 zostały firmy o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu D&B.

Nagrodzone Diamentem firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku: od 5 do 50 mln zł, od 50 do 250 mln zł, oraz te z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł. Z rekordowo dużej liczby 15 tys. przedsiębiorstw ostatecznie wyłoniono te, które zwiększyły wartość o 15 procent lub więcej.

Więcej informacji o plebiscycie i tego jak dokładnie przyznawane są Diamenty Forbesa, można znaleźć na stronie Organizatora – link.

 

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Aluco System w projekcie „Internacjonalizacja MŚP” od PARP
Next Centrum Przesiadkowe w Nysie
centrum przesiadkowe nysa

Comments are closed.