Aluco System w projekcie „Internacjonalizacja MŚP” od PARP

Aluco System w projekcie „Internacjonalizacja MŚP” PARP

nowe dofinansowanie

Pozyskaliśmy nowe środki na rozwój eksportu produktów naszej firmy w ramach projektu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konsekwentnie realizujemy nasz plan ekspozycji oferty Aluco System na rynki zagraniczne. Zrobiliśmy kolejny duży krok we właściwym kierunku. Nasza firma otrzymała dofinansowanie na rozwój eksportu, tym razem w ramach projektu zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Wartość projektu to 600 000 PLN.

Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP ma na celu sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm z Polski Wschodniej. W konkursie wybrano łącznie 113 firm, a rekomendowana łączna kwota dofinansowania to ponad 41 milionów złotych.

Tytuł projektu

„Internacjonalizacja firmy Aluco System na rynkach zagranicznych poprzez wdrożenie nowego modelu biznesowego w ramach DZIAŁANIA 1.2 Internacjonalizacja MŚP Programu operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.”

Kluczowym założeniem projektu jest opracowanie nowego modelu biznesowego dla naszej firmy, związanego z wprowadzeniem produktów na nowe rynki zagraniczne. W praktyce oznacza to przygotowanie strategii marketingowej, wyszukiwanie i dobór kontrahentów, opracowanie kanałów dystrybucji oraz dostosowanie produktu do potrzeb rynku.

W ramach projektu przewidzieliśmy również udział w zagranicznych imprezach targowych poświęconych branży budowlanej, mianowicie BATIBOUW 2023 w Belgii oraz FUTUREBUILD HOLLAND. To dwie kolejne imprezy, które znalazły się na w naszym planie podróży – więcej tutaj.

Więcej szczegółowych informacji o projekcie można znaleźć na stronie organizatora – https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/internacjonalizacja-msp

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Nadchodzące imprezy targowe
Next Diament Forbesa - to nie nasz pierwszy raz!

Comments are closed.