Jesteśmy Diamentem Forbesa!

Jesteśmy Diamentem Forbesa

Diamenty Forbesa 2021

To już trzeci raz, a drugi raz z rzędu, miesięcznik Forbes wyróżnia nas na liście "Diamenty Forbes'a" - dorocznym zestawieniu przedsiębiorstw najprężniej działających w danym regionie.

aluco diamenty forbes 2021

Cytując Pana Pawła Zalewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika, „Diamenty Forbes’a” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku – delikatnie mówiąc – wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu.

Diamenty Forbes’a 2021 – jak są przyznawane?

Wyniki rankingu „Diamenty Forbes’a 2021″ zostały opracowane w redakcji Forbesa na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. 

Firmy z grona „Diamentów Forbes’a” podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich na kolejne trzy kategorie – według poziomu przychodów: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych oraz powyżej 250 mln złotych.

 

 

Poznajmy się lepiej!

Cały zespół Aluco System bardzo cieszy cieszy się z tego wyróżnienia. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie. Bez nich to osiągnięcie nie byłoby możliwe. Diamenty Forbes'a są świetnym potwierdzeniem wiarygodności wśród klientów i partnerów biznesowych. Dołącz do nich!

ślusarka aluminiowa dworzec autobusowy w kielcach
Prev Prace nad Dworcem PKS zakończone
Next Inter Europol - kolejna realizacja
świetliki dachowe warszawa inter europol

Leave a comment