„Dozamel Case Study” w BUILDER EXCLUSIVE & QUALITY

„Dozamel Case Study” w BUILDER EXCLUSIVE & QUALITY

Opublikowaliśmy nasz artykuł "Dozamel Case Study" w kwietniowym numerze BUILDER EXCLUSIVE & QUALITY.

🤝 Aluco System jest partnerem kwietniowego wydania „Builder Exclusive & Quality” od Builder Polska.


📰 Znajdziesz w nim nasz artykuł „Dozamel Case Study” – analizę kompleksowej termomodernizacji zabytkowej hali przemysłowej na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego, należącej do DOZAMEL Sp. z o.o. Prace modernizacyjne wykonywaliśmy na zlecenie generalnego wykonawcy, wrocławskiego OZBUD-u, w latach 2019-2020.


Artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej i drukowanej na stronie Buildera. Wydawnictwo można także znaleźć w salonach empik.
W tekście znajdziesz informacje o największych wyzwaniach, zastosowanych rozwiązaniach technicznych oraz logistyce związanej z organizacją projektu termomodernizacji. Cały proces przebiegał bez przerywania prac wewnątrz hali, a wszystko to zostało zilustrowane ciekawym materiałem zdjęciowym od FineLine Studio – Fotografia Architektury i Wnętrz.

O Builder Polska

BUILDER to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, z 25-letnim doświadczeniem na rynku. Jest to platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów, architektury i nauki, znana z charakterystycznych okładek z czołowymi managerami branży. Magazyn ma czytelną formułę podzieloną na trzy sekcje: BIZNES, BUDOWNICTWO oraz ARCHITECTURE&DESIGN. Dodatkowo, BUILDER przyznaje prestiżowe nagrody, takie jak LAURY BUILDERA czy BUILDER SUPER POWER. Program edukacyjny BUILDER FOR THE FUTURE wspiera młodych architektów i inżynierów budownictwa poprzez konkursy i poszerzanie wiedzy. Ponadto, BUILDER ma swoją naukową odsłonę w postaci BUILDER SCIENCE oraz publikacje specjalne, jak BUILDER EXCLUSIVE czy SZKICOWNIK ARCHITEKTA, będąc polskim czasopismem wydawanym przez niezależnego, prywatnego wydawcę.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Spotkanie z ambasadorem Rumunii
Next Aluco Skylight Therm w majowym A&B

Comments are closed.