Gazele Biznesu 2021

Gazele Biznesu 2021

Ranking Najlepszych Polskich Firm

Pierwsze dni Nowego Roku przyniosły nam świetną nowinę! Po raz kolejny znaleźliśmy się pośród laureatów plebiscytu Gazele Biznesu.

Firma Aluco System kolejny rok z rzędu została wyróżniona pośród laureatów rankingu Gazele Biznesu 2021.

Gazele Biznesu to uznany w Polsce plebiscyt prowadzony pośród małych i średnich firm. Ranking wyróżnia przedsiębiorstwa rozwijające się najbardziej dynamicznie. Jego organizatorem jest „Puls Biznesu”, a sami autorzy piszą o nim tak:

Ranking Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości1.

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza przynależność przedsiębiorstwa do elity małych i średnich firm w kraju, które nie tylko dynamicznie się rozwijają, ale także są transparentne. Gazele Biznesu 2021 to wiarygodny ranking. Jego opracowaniem i weryfikacją danych zajmują się specjaliści z wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

gazele biznesu 2021 logo

Gazele Biznesu 2021

Kluczowe Wartości

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji2.

Szybki Rozwój

Uznana Marka

Zaufanie

Gdy rok temu chwaliliśmy się przynależnością do laureatów plebiscytu, pisaliśmy, że rok 2020 był dla nas wszystkich wyzwaniem. Za nami kolejny 2021 rok, w którym polskie przedsiębiorstwa w większym lub mniejszym stopniu nadal borykają się ze skutkami pandemii.

Dlatego i tym razem przynależność do grona laureatów rankingu Gazele Biznesu 2021 szczerze nas cieszy. Naszą misją jest i dalej będzie pomaganie naszym klientom w wykorzystywaniu do maksimum zalet naturalnego światła dziennego. Jesteśmy gotowi na to co przyniesie 2022 rok!

Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom, bez których wydarzenia takie jak to, nie byłyby możliwe.

Zespół Aluco System

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Życzenia Świąteczne
Next Nadchodzące imprezy targowe

Comments are closed.