Nadchodzące imprezy targowe

Nadchodzące imprezy targowe

Znamy harmonogram polskich i zagranicznych imprez targowych, w których Aluco System weźmie udział w kilkunastu najbliższych miesiącach. Spośród czterech wydarzeń, tylko jedno odbywa się w Polsce. Pozostałe będą miały miejsce w Sztokholmie, Paryżu i Monachium.

Co będziemy prezentować?

Podczas targów zamierzmy skupić się na zaprezentowaniu dwóch produktów z naszej szerokiej oferty: systemu termoizolowanych świetlików dachowych ALUCO SKYLIGHT THERM oraz rozwiązań w zakresie systemów oddymiania, w szczególności klap dymowych ALUCO FIRE. W obu tych produktach można z powodzeniem zastosować aerożel Lumira. Nieprzerwanie rozwijamy technologię wykorzystania aerożelu w naszych wyrobach, dlatego o jego licznych zaletach również będziemy opowiadać naszym gościom.

świetliki dachowe z termoizolacją

Harmonogram Imprez

Nasza trasa rozpoczyna się w Warszawie na targach ARCHITECT@WORK już w marcu i w najbliższym czasie będzie to nasz jedyny przystanek w Polsce. Kolejne wydarzenia to: NORDBYGG w Sztokholmie, BATiMAT w Paryżu oraz BAU w Monachium. Trzy ostatnie realizujemy w ramach projektu GO TO BRAND.

architect at work polska

ARCHITECT@WORK

Warszawa | 30-31 marca 2022

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zaprezentowane według unikalnego schematu. Impreza odbywa się w szesnastu krajach na całym świecie. Najbliższa Polska edycja rozpoczyna się 30 marca w Warszawie.

Galeria zdjęć

Zdjęcia z poprzedniej edycji Architect At Work
źródło: http://www.architectatwork.pl/pl/galeria/

Informacje praktyczne

Centrum Targowo-Kongresowe Global Expo
ul. Modlińska 6D
03-216 Warszawa
30 – 31 marca 2022, godz. 13:00 – 20:00
Jesteśmy na stoisku nr 8

Podbijamy Zagraniczne Rynki

Go To Brand

Wzięliśmy udział w projekcie dofinansowania GO TO BRAND organizowanym przez PARP, aby zwiększyć nasze możliwości w zakresie promocji na rynkach zagranicznych.

Nasze ambicje i plany sięgają poza granicę Polski. Wierzymy, że jakość i potencjał naszych produktów zadowoli wymagające rynki zachodniej i północnej Europy. W ubiegłym roku, w ramach GO TO BRAND wzięliśmy już udział w targach THE BIG 5 w Dubaju. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji i wniosków z tego wydarzenia – tutaj. Przed nami jeszcze trzy imprezy targowe w Europie.

NORDBYGG

Sztokholm

26-29 kwietnia 2022

BATiMAT

Paryż

3-6 października 2022

BAU

Monachium

9-14 stycznia 2023

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

gazele biznesu 2021 ranking
Prev Gazele Biznesu 2021
Next Aluco System w projekcie „Internacjonalizacja MŚP” od PARP

Comments are closed.