Gazele Biznesu 2020

Gazele Biznesu 2020

Ranking Najlepszych Polskich Firm

Z początkiem nowego roku chcemy podzielić się z Państwem bardzo satysfakcjonującą nas nowiną. Aluco System kolejny raz została jednym z laureatów rankingu Gazele Biznesu!

aluco system gazele biznesu puls biznesu 2020

Gazele Biznesu to uznany w Polsce plebiscyt pośród małych i średnich firm, wyróżniający przedsiębiorstwa rozwijające się najbardziej dynamicznie. Jego organizatorem jest „Puls Biznesu”, a sami autorzy piszą o nim tak:

Ranking Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości1.

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza przynależność przedsiębiorstwa do elity małych i średnich firm w kraju, które nie tylko dynamicznie się rozwijają, ale także są transparentne. Weryfikacją danych zajmują się specjaliści z wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

Gazela Biznesu

Kluczowe Wartości

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji2.

Szybki Rozwój

Uznana Marka

Zaufanie

Rok 2020 był dla nas wszystkim wielkim wyzwaniem. Tym bardziej przynależność do grona laureatów rankingu Gazele Biznesu 2020 ogromnie nas cieszy i motywuje do coraz lepszego realizowania naszej misji, którą jest pomaganie naszym klientom w wykorzystywaniu do maksimum zalet naturalnego światła dziennego.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom, bez których wydarzenia takie jak to, nie byłyby możliwe.

Zespół Aluco System

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

świetliki dachowe warszawa inter europol
Prev Inter Europol - kolejna realizacja
Next Rusza nasza Baza Wiedzy

Comments are closed.