Rusza nasza Baza Wiedzy

Rusza nasza Baza Wiedzy

Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy Bazę Wiedzy. Jest to miejsce, w którym dzielimy się naszym doświadczeniem, analizujemy zakończone projekty, przybliżamy technologie, które wykorzystujemy. Pomysłów na artykuły w bazie jest wiele. Na początek skupiamy się na trzech tematach:

  1. Case Study – czyli dokładna analiza realizacji niektórych spośród naszych projektów.
  2. Światło dzienne – przybliżymy czytelnikom wszystkie zalety płynące z wykorzystania naturalnego światła dziennego.
  3. „Zobacz Różnicę” – zdjęcia obiektów przed renowacją oraz po przeprowadzeniu prac przez Aluco.

Zobacz Różnicę!

Na ten moment dostępna jest ostatnia spośród wymienionych propozycji. Zadaniem podstrony „Zobacz różnicę” jest zobrazowanie tego, jak wyraźne efekty przynoszą prace termomodernizacyjne oraz inne rozwiązania oferowane przez naszą firmę.

Jak to działa? Bardzo prosto! Użytkownik za pomocą wygodnego suwaka przesuwa może porównać identyczne ujęcie danego obiektu zrobione przed i po przeprowadzeniu prac.

Przykład jednego takiego zdjęcia prezentujemy poniżej. Zachęcamy do odwiedzenia bazy wiedzy, gdzie jest ich znacznie więcej.

termomodernizacja świetlikówch dachowych w budynku przemysłowymtermomodernizacja świetlikówch dachowych w budynku przemysłowym
Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Gazele Biznesu 2020 Aluco System
Prev Gazele Biznesu 2020
Next Aluco na spotkaniu SARP

Comments are closed.