Produkty dla Architekta edycja 2024

Produkty dla Architekta edycja 2024

Jest już dostępna tegoroczna edycja wydawnictwa „Produkty dla Architekta”, którego autorem jest miesięcznik „Architektura & Biznes”. To baza materiałów, technologii i inspiracji służących jak narzędzia dla projektowania i tworzenia współczesnej architektury. Na łamach rocznika znalazła się także oferta Aluco System.

„Produkty dla Architekta” to szeroka paleta materiałów, technologii i źródeł inspiracji, które stanowią niezbędne narzędzia oraz elementy wspierające proces projektowania i tworzenia architektury. Ta bogata baza jest zoptymalizowana w taki sposób, aby dostarczyć kompleksową gamę produktów i technologii, dostosowaną do różnych etapów procesu architektonicznego.

Struktura wydawnictwa jest starannie skonstruowana, podzielona tematycznie na kilka kategorii, co ułatwia nawigację i znajdowanie potrzebnych informacji. W każdej z tych kategorii znajduje się szeroki wachlarz produktów i nowoczesnych technologii, które są dedykowane zarówno budowie, jak i wykończeniu obiektów architektonicznych. Oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie tworzenia projektu – od koncepcji, przez budowę, aż po finalne wyposażenie wnętrz.

Rocznik jest dostępny w wersji online, a także w wersji drukowanej, którą można kupić w Empiku lub na stronie sklepu internetowego „Architektura & Biznes”.

Systemy Oddymiania

Oferta Aluco System

W tegorocznej edycji „Produktów dla Architekta” można znaleźć ofertę także i naszej firmy, z zakresu systemów oddymiania grawitacyjnego.

Poznaj "Produkty dla Architekta"

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Dozamel w naszej Bazie Wiedzy
Next Zbuduj własną oranżerię!

Comments are closed.