Dozamel w naszej Bazie Wiedzy

Dozamel w naszej Bazie wiedzy

Uruchomiliśmy dział Case Study w naszej bazie wiedzy. To miejsce gdzie publikujemy obszerne artykuły opisujące przebieg naszych realizacji. Zapraszamy do lektury pierwszego z nich. Dajemy słowo, że będzie ciekawie!

Pierwszym projektem jaki poddaliśmy analizie jest kompleksowa termomodernizacja budynku należącego do firmy Dozamel na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego, a dokładniej Hali B1. W ramach projektu przeprowadziliśmy wymianę świetlików dachowych oraz fasady budynku.

Case Study Dozamel

Czytaj teraz

Przygotowany przez nas artykuł krok po kroku opisuje przebieg realizacji całego przedsięwzięcia. Dowiesz się z niego w jakim stanie budynek znajdował się przed modernizacją, jakie kroki musieliśmy podjąć i z jakimi wyzwaniami się zmierzyć, aby sprostać wymaganiom inwestora. Opisujemy jakie rozwiązania wykorzystaliśmy i dlaczego. Na koniec prezentujemy podsumowanie projektu oraz korzyści płynące z realizacji inwestycji.

Chcesz być na bieżąco?Nowości w ofercie, ciekawostki z branży, aktualne prace, zakończone projekty...

Zapisz się na nasz newsletter. Raz na jakiś czas dostaniesz od nas maila, gdy w naszej firmie wydarzy się coś ciekawego. Bez spamu, słowo!

Prev Relacja z Międzynarodowego Biennale Architektury 2023
Next Produkty dla Architekta edycja 2024

Comments are closed.